שתף

פורום העסקים של נס ציונה חזר לעניינים

15:32 01.06.2020

מה חדש בנס ציונה

איזה כיף: אחרי חודשיים וחצי פורום העסקים של נס ציונה בניהולה של חגית שרעבי, חזר להיפגש ובענק

 

כמה אושר ושמחה היו במפגש של פורום העסקים של נס ציונה והסביבה. הרבה חיוכים וגם חיבוקים גדולים בין עשרות חברי הפורום שנפגשו לאחר חודשיים וחצי של הפסקה.

 

מנהלת הפורום חגית שרעבי אמנם לא יכלה לחזור לקרית התרבות עקב נגיף הקורונה, אבל היא מצאה פיתרון והפורום נפגש בפיצה מלדיני ששוכן בשכונת ארגמן. 

 

עשרות חברים היו מאושרים להתראות שוב והמפגש היה מרגש במיוחד. אין ספק כי בתקופה מורכבת ומאתגרת כמו זאת, שיתוף הפעולה, הערבות ההדדית וחיבור העסקים, עושה טוב לכולם.

 

הפורום, שמאגד עשרות בעלי עסקים בעיקר מנס ציונה, אך גם מהסביבה, מקרב ומקשר בין העסקים, מעניק עבודה ופרנסה וכמובן ממליץ (ככל הניתן) לחברי הפורום ויוצר חברויות קרובות.

 

מנהלת הפורום חגית שרעבי : "צריך היה לראות את הפרצופים של כולם כדי להבין עד כמה הם התגעגעו לפורום הזה. אני רוצה להודות לפיצה מלדיני על המקום שהעניק לאנשי הפורום.

אמנם הקורונה קטעה אותנו אבל לא ניתן לה לנצח ואני שמחה שוב לראות את הפרצופים של הרוב. כולי תקווה כי גם אלו שנמצאים בקבוצת סיכון, יחזרו אלינו במהרה, אנחנו אוהבים את כולם"

 

חלק מחברי הפורום מהמפגש היום בבוקר

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...