שתף

צוללן מנס-ציונה טבע למוות בחוף פלמחים

12:52 05.10.2018

מה חדש בנס ציונה

 

תושב נס-ציונה בן 45 טבע למוות, הבוקר, בחוף פלמחים

 

סמוך לשעה 10:00 הבוקר התקבל דיווח, במוקד 101 של מד"א במרחב איילון, על גבר שנמשה מהים לאחר שטבע (ככל הנראה במהלך צלילה) סמוך לחוף פלמחים. חובשים ופראמדיקים של מד"א דיווחו על גבר כבן 40 שחולץ, לאחר פעולות מורכבות, ללא סימני חיים, וקבעו את מותו.

 

צילום: דוברות זק"א

 

דובר זק"א: "יחידת הצוללים של זק"א הוזנקה למקום, ומאוחר יותר, חילצה גופת צולל שנתקע בשובר גלים בין הסלעים."

 

חיים אוטמזגין, מפקד יחידות המיוחדות של זק"א: "מייד עם קבלת הדיווח הוזנקו מתנדבי יחידת הצוללים של זק״א לחוף במטרה לחלץ את הצולל. מתנדבי יחידת הצוללים נכנסו למים סמוך לשובר גלים וחילצו את הצולל מעומק של כ 6 מטר כשהוא ללא רוח חיים, נסיבות המקרה בחקירת המשטרה".

 

אלחנן רוט, מתנדב זק"א שפלה: "הוקפצו לחוף במטרה לסייע ליחידת הצוללים בטיפול בגופה. כשהגעתי לזירה מתנדבי יחידת הצוללים חילצו לחוף את גופת הצולל, הצוות הרפואי אישר את מותו במקום. מתנדבי זק״א שפלה טיפלו בגופה בזירה".

 

פאראמדיק מד"א, רובי ברק, סיפר: "כשהגענו לחוף, הובילו אותנו לקו שם דיווחו לנו על גבר שנמצא בעומק של כ-6 מטר, בשלבי חילוץ מורכבים. לאחר דקות ארוכות, חולץ גבר כבן 40 ללא סימני חיים, ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו."

 

דובר המשטרה, מרחב שפלה, מסר: "במשטרת ישראל התקבל הבוקר דיווח על גופת צוללן שנמצאה בעומק הים בסמוך לחוף פלמחים. כוחות ההצלה משו את הגופה אל החוף. גורמי רפואה קבעו במקום את מותו של הצוללן, בן 45 מנס ציונה."

 

צפו בסרטון - צילום: זק"א:

 

שתף

אולי יעניין אותך גם...

Loading...

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...