שתף

צפו ביוסי שבו מכריז על מצב חירום בנס ציונה

11:26 22.10.2018

מה חדש בנס ציונה

צפו ביוסי שבו מתריע על מצב חירום בנס ציונה. "אני מתחיל להיות מודאג"

 

בכנס חירום שנערך לקראת הבחירות, הביע ראש העיר דאגה מהמצעים של המתמודדים ומחוסר ההבנה שלהם את העיר. כדי לשמור על שורת ההישגים של העיר ולמנוע צעדים נמהרים ושגויים הוא קרא לתושבים להצביע למועצה עבור סיעתו הוותיקה, "נס ציונה נטו".

 

במוצאי יום שבת קיימה הנהגת ״נס ציונה נטו״, הסיעה החזקה בנס ציונה, כנס חירום בהשתתפותו של ראש העיר היוצא, יוסי שבו. האירוע התקיים על רקע הדאגה לעתידה של העיר המצליחה ומהחשש שביום שאחרי שבו יאחז במושכות אדם שחוסר ניסיונו יוביל לאובדן הישגי העיר.

 

יוסי שבו. מודאג ממצב העיר


״אני קורא לכנס הזה ׳כנס חירום׳״, אמר שבו. ״אחרי שקראתי את המצעים של המועמדים, אני מתחיל להיות מודאג. אני מודאג מחוסר ההבנה שלהם של מה שקורה בעיר. אם הם באמת מתכוונים לעשות את מה שהם כותבים – מצבנו לא טוב״.


״בעשרים וחמש שנות שירות בעיר הזו, לא נגע באיש ב׳נס ציונה נטו׳ רבב של שחיתות. נס ציונה נטו׳ היא העתיד של העיר של נס ציונה.״ הוסיף שבו בעמדו על הבמה לצד חברי הנהגת המפלגה. ״זוהי הרשימה שפועלת למען טובתה של העיר בלבד.״


שאול רומנו: "לא דיבורים אלא מעשים"


באותו כנס מנה שאול רומנו, סגן ומ״מ ראש העיר ומי שמצעיד את ״נס ציונה נטו״ בבחירות למועצת העיר, את הישגי הסיעה בשלושים השנים האחרונות. תחת האמירה "מעשים, לא דיבורים" הוא מנה את כל התחומים המוניציפליים בהם הנהיגה הסיעה את העיר למצוינות וזכתה בפרסים ארציים. בין היתר הוא התמקד בתחום החינוך (מס' 1 בארץ בזכאות לבגרות), הסביבה, החברה, וההתנהלות תקציבית (9 שנים ברציפות זוכי אות המנהל התקין).


״אנחנו פה לא בשביל לדבר, אלא בשביל להמשיך לעשות,״ אמר. ״אנחנו עבדנו כמו שצריך, אנחנו עובדים כמו שצריך, ונמשיך לעבוד כמו שצריך. אם משהו עובד כמו שצריך – לא צריך לשנות אותו״.


שמואל מזרחי, סגן מ״מ ראש העיר הוותיק, אמר כי ״נס ציונה היא עיר שזכתה בכל הפרסים על יופייה ועל אופן ניהולה. היום אנחנו ניצבים בפני צומת שבה מתחלף ראש עיר, אבל אנחנו, חברי המועצה הוותיקים, עדיין כאן להמשיך את הדרך ולתרום מהניסיון והידע שלנו, אבל במיוחד אנחנו פה להכשיר דור חדש וצעיר של מנהיגים. הצורך בהמשכיות מחייב הצבעה בפתק "טל".

 

 

טל שכטמן, חברת הסיעה שהקימה בנס ציונה פורום נשות עסקים, הודתה לשבו על כך שסייע לה להגשים את חזונה ולשים את הנשים במרכז. עוד אמרה כי בזכותו של שבו ״הפכה נס ציונה למרכז עסקי של כל אזור השפלה.״ ודיברה על הצורך להמשיך ולפתח בעיר את נושא המנהיגות הנשית, ולהביא לנס ציונה חדשנות ויצירתיות בכל התחומים.

 

 

ליאור אלימלך, חבר מפלגה נוסף מהדור הצעיר והרענן, דיבר על הצורך הן בשמירת צביונה המיוחד של העיר והן בהקמת מנהלת שכונות, מתוך ההבנה שלכל שכונה ייחודה ואופייה.


שבו, אשר נעל את הכנס, חידד את הצורך הקריטי בהמשכיות, אשר לאור חוסר ניסיונם של המועמדים לראשות העיר מוטל כולו על כתפיה של סיעת ״נס ציונה נטו״. הוא קרא לתושבים לקום ולהצביע "טל" בפתק הלבן למועצת העיר.

 

צפו בנאום:

 

שתף

אולי יעניין אותך גם...

Loading...

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...