שתף

צפו בסרטון החושף מעבדה לייצור מיץ גת

18:36 02.09.2018

מה חדש בנס ציונה

 

משטרת ישראל סיימה את חקירתם של חמשת החשודים בייצור והפצת מיץ גת המכיל סם מסוכן ואסור לשימוש על פי חוק – צפו בתיעוד חשיפת המעבדה

 

בתום חקירה סמויה וגלויה של משטרת ישראל שנמשכה מספר שבועות, צפויה הפרקליטות להגיש כתב אישום כנגד תושב רחובות בן 54, שתי תושבות ראשל"צ (24,25), תושב אשקלון בן 39 ותושב מבשרת ציון בן 39, החשודים בייצור (במושב בית עובד) והפצת מיץ גת המכיל סם מסוכן על פי פקודת הסמים.

 

תחילתה של החקירה בפעילות ממוקדת וסמויה של בלשי משטרת ישראל, במהלכה רכשו הבלשים מהחשודות ומבתי עסק באזור המרכז, מיץ גת שהכיל סם מסוכן.

 

חשיפת המעבדה. צילום: דוברות המשטרה

 

מהחקירה עלה חשד לפיו, אב ושתי בנותיו ניהלו עסק משפחתי לייצור והפצה של מיץ גת במושב בית עובד שבשפלה והעסיקו בו שני עובדים נוספים. את המיץ המכיל על פי החשד סם מסוכן, מכרו לבתי עסק במרכז הארץ ולאנשים פרטיים, באמצעות פרסום באתר אינטרנט ועל ידי משלוחים.

 

עם המעבר לחקירה הגלויה פשטו לפני כשבועיים בלשי משטרת ישראל ושוטרי משמר הגבול על המעבדה, ובה נמצאו כלים רבים ומכונות המשמשות לייצור מיץ גת, בקבוקים ריקים המוכנים למילוי ובקבוקים מלאים במיץ המוכנים לשיווק. במקביל נכנסו שוטרים לבתי עסק בשפלה שעל פי החשד מכרו את המיץ ללקוחות. במהלך כניסת כוח המשטרה למעבדה, נצפו שניים מהחשודים כשהם משליכים בקבוקים מלאים במיץ גת לתוך בור באדמה.

 

החשודים נעצרו ונלקחו לחקירה בתחנת המשטרה ברמלה, ומעצרם הוארך מעת לעת על ידי בית המשפט.

 

בסוף השבוע שעבר הגישה הפרקליטות הצהרת תובע לפיה יוגש כתב אישום כנגד החשודים.

 

צפו בסרטון המתעד את חשיפת המעבדה - צילום: דוברות המשטרה:

 

שתף

אולי יעניין אותך גם...

Loading...

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...