שתף

קרמבו, דבש, שימי, רופי וביילי: אמצו חיה!

15:00 06.12.2018

מה חדש בנס ציונה

 

אם אתם אוהבים בעלי-חיים, בוודאי תבינו את החשיבות שבאימוץ בעל-חיים, במיוחד את הנטושים והמוזנחים. לשם כך יצרנו קשר עם עמותת 'תנו לחיות לחיות' ואנו משתפים אתכם במאמץ להצלת חיי בעלי-החיים. אנו מבקשים - אמצו חיה!

 

לאימוץ: בית-המחסה של 'תנו לחיות לחיות'. ממוקם בכניסה לכפר-רות ובו מחכים כ-200 כלבים וכ-100 חתולים. 03-6241776 (שלוחה 3)

 

והשבוע לאימוץ החמודים האלו:

דבש - למרות שהיא כולה דבש, ריסקו לה את הלב כבר פעמיים. בפעם הראשונה כשטסו לחו"ל ובפעם השנייה כי "לא הקשיבה להם". ודבש, היא באמת אחת המקסימות, וזה הזמן שיגיע בית שיידע שזכה בנסיכה מהאגדות! דבש בת שנתיים.

 

דבש

 

קרמבו - קרמבו חטף מכות מגברים בחייו. במפגש ראשון עם גברים שהוא לא מכיר - הוא בדרך כלל חושף שיניים. במפגש עם נשים שהוא לא מכיר - הוא בדרך כלל בורח. הוא כאב בחייו, ולכן, כבר שנים מתקשה למצוא בית. כשהוא מכיר - הוא הפינוק המושלם בעולם. אבל עדיין לא נמצא הלב שיסכים להשקיע באהוב המקסים. קרמבו בן 6.

 

קרמבו

 

שימי - שימי הוא הכלבלב הכי מתוק בעולם. אבל לשימי יש שתי רגליים ישרות, שגורמות לו ללכת מצוין - אבל לא כמו כולם. ב'יום הבינלאומי לזכויות לאנשים עם מוגבלויות', שימי רוצה להזכיר שלמרות שהוא לא נראה כמו כולם - הוא אוהב, מחבק, מנשק ורוצה להרגיש כמו כולם, הכי אהוב בעולם. שימי בן שנה.

 

שימי

 

רופי - אחרי לילה קר וגשום, כל מה שרופי מבקש הבוקר זה כירבולים ונשיקות, וכל-כך מחכה שתגיעו לאמץ אותו לבית חם ואוהב מאוד! רופי הגיע אלינו כבר לפני 4 שנים, עם חבל שהיה כרוך לצווארו. הוא עדיין לא זכה לחיים החדשים להם הוא כל-כך מחכה. רופי בן 7.

 

רופי

 

ביילי - מחכה לנס החנוכה שלו, בייל המתוק, שהגיע אלינו בתור גור קטן ובגלל שהוא עיוור וביישן - מחכה כבר למעלה משנתיים שיראו אותו. חתלתולון מושלם, יהיה פרטנר מצוין לעוד חתולון. מאוד אוהב להתכרבל עם חתולים, רק שרוצה לעשות זאת בבית חם, מלא בפינוקים. ביילי בן שנתיים וחצי.

 

ביילי

 

שתף

אולי יעניין אותך גם...

Loading...

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...