שתף

ראש העיר: ''אנחנו ערוכים לחזרת מערכת החינוך

09:15 06.10.2020

מה חדש בנס ציונה

ראש העיר שמואל בוקסר מעדכן בקשר לחזרת מערכת החינוך ומפציר בממשלה לשתף פעולה

 

שבועיים בתוך הסגר ורגע לפני שנגמרים החגים, ראש העיר שמואל בוקסר מבשר כי מבחינת העיר נס ציונה, מערכת החינוך יכולה לחזור במתווה מיוחד.

 

בוקסר, ביחד עם עוד גורמים עירוניים, בנו מתווה מיוחד למען חזרת מערכת החינוך, אך ראש העיר מפציר במקבלי ההחלטות לשתף פעולה עם ראשי הערים לפני קבלת החלטות חשובות בנוגע למתווה החינוך.

 

בעדכון מיוחד אמר שמואל בוקסר

 

"מערכת החינוך בזמן הקורונה חייבת להתנהל בניהול משותף עם ראשי הערים. המיישמים בפועל.


אני קורא באופן ברור ונחרץ למקבלי ההחלטות בממשלה: חזרת מסגרות החינוך ואופן פעילות מערכת החינוך, חייב להיות בניהול משותף שלכם ושלנו ראשי הרשויות - המיישמים בפועל.


ולכם צוותי חינוך והורים יקרים,
אני רוצה להגיד באופן אישי, שאני ער למה שאתם עוברים בימים מורכבים אלו. אני שותף מלא לתסכול ולקושי הרב שלכם.
ולכן, בראש ובראשונה חשוב לי לבקש מכם, הישארו מאוחדים למענכם ולמען הילדים שלנו.


עם הדיווחים על מתווה אפשרי לחזרתן של מסגרות החינוך לגיל הרך, אני רוצה לחזק ולהרגיע - אנחנו כבר ערוכים עם מתווה עירוני מותאם ששומר על בריאות הילדים מחד, ומאפשר פעילות רציפה מאידך.


יושבי ראש ועד גני הילדים העירוני עשו בימים האחרונים עבודת שטח והפיצו שאלון סקר עליו ענו כ- 1,000 הורים ושתוצאותיו הוצגו בפני. סקר זה מבטא גם את הצורך המהותי במסגרות חינוך איכותיות וגם את האחריות המאפיינת אתכם ציבור ההורים, שאני רואה בכם שותפים לדרך.


בעת הזו, לאחר התאמה וחשיבה משותפת, ערוכה מערכת גני הילדים בעירנו לחזור לפעילות במתווה קורונה. המתווה העירוני רואה בראש ובראשונה את בריאות הילדים, הוא גובש עם שיקול דעת רב. הפקת לקחים ותקצוב מבעוד מועד.
התכנית שלנו מכילה סעיפי תגובה לכל תרחיש, וגם הגבלות שנדרש לבצע באופן מידי.

 

בנוסף, קיים במתווה סעיף המתייחס לילדים מקבוצות סיכון שלא יוכלו להגיע למסגרת הגן ולא זכו לכל התייחסות במתווים השונים שהגיעו מהממשלה.
יחד עם הצוות, נעקוב אחר החלטות החזרה למסגרות של בתי הספר, נמשיך בעבודה משותפת מול ועד ההורים וניצור חזרה בטוחה גם לתלמידי בתי הספר.


אני בטוח ומקווה שבקשתי תיענה ותתאפשר חזרה לשגרה יציבה, בטוחה ומתמשכת לצד הקורונה.
מה שבטוח: אנחנו לא מחכים למתווים והחלטות שמתקבלות באישון לילה (!). אמשיך לפעול שלא יונחתו עלינו מתווים ארציים שאינם דיפרנציאלים באופן המתאים לנתונים בעיר שלנו.
מקבלי ההחלטות הגיע העת להתעורר. בשעה מורכבת זו, נדרשת גישת ניהול אחרת!
בתקווה לימים טובים שעוד יבואו עלינו."

 

שמואל בוקסר. מתווה חזרה ללימודים

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...