שתף

ראש העיר נפגש עם הורי הגן

20:07 13.03.2019

מה חדש בנס ציונה

ראש העיר שמואל בוקסר ערך מפגש עם הורי הגן בו התרחשה האלימות. ביקש לתת לנושא עדיפות עליונה

 

אמש דיווחנו על אלימות אשר התרחשה בגן ילדים עירוני בנס ציונה. ההורים זעמו, שלחו מכתבים למשרד החינו, לעיריית נס ציונה וכמובן למפקחת העירונית. עם עדויות קשות ומזעזעות, הגיעו כעשרים הורים למפגש עם ראש העיר שמואל בוקסר וצוותו ויצאו עם תקווה כי אכן הגננת תסיים את תפקידה ולהחזיר להם ובעיקר לילדיהם את האמון במערכת .

 

רוב ההורים אמרו כי הם יצאו עם אופטימיות מהפגישה וכי שמחו על המפגש המהיר עם ראש העיר בוקסר. 

 

ראש העיר שמואל בוקסר. ביקש לטפל בנושא בדחיפות גבוהה

 

מעיריית נס ציונה נמסר:

"תלונה בנוגע לאירוע הגיעה לאגף החינוך, וטופלה באופן מידי בהתאם להוראות החוק ובתאום ושיתוף משרד החינוך. בכלל כך, זומנו הורי הילד ויודעו בזמן אמת על האירוע ויחד עמם הוחלט על דרך הפעולה. משרד החינוך, המעסיק של הגננת, המשיך בטיפול ובדיקת הנושא בהתאם לנוהלי המשרד.


ראש העיר, מר שמואל בוקסר, לאחר שלמד את פרטי המקרה, שוחח באופן אישי עם הגורמים הבכירים במשרד החינוך וביקש להאיץ את הטיפול כמו גם דרש את השעיית הגננת עד לסיום הליכי החקירה וברור האמת.


בנוסף, נערך אמש, 12.3.2019, מפגש של הורי הגן עם כל גורמי המקצוע בראשות ראש העיר, מנכ"לית העירייה, מנהלת אגף חינוך, מנהלת מחלקת גני הילדים, רכזת חוק נוער ומנהלת השירות הפסיכולוגי – על מנת לשקף להורי הגן את תמונת המצב העדכנית.

 

בסיום המפגש, התייחסה מנהלת השירות הפסיכולוגי לאירוע והמליצה על דרכי התמודדות לילדים ולהורים. פסיכולוגיות מטעם השפ"ח יעמדו לרשות ההורים וצוות הגן לאורך כל הדרך.


יש לציין, כי הנושא לא דווח לכלל הורי הגן לפני כן בשל הרצון לא לפגוע או לשבש את הבדיקה, כמו גם הזהירות המתבקשת בדיני נפשות.
ראש העיר מדגיש כי נושא בטיחות הילדים נמצא בראש סדר העדיפויות שלו, העירייה תעבוד בשיתוף פעולה מלא עם גורמי אכיפת החוק, משרד החינוך וההורים, והנחה את מנכ"לית העירייה, לבצע תחקיר סדור של האירוע על מנת להפיק לקחים.

ראש העיר מדגיש: בטיחות הילדים בראש סדר העדיפויות,  הוא מטפל אישית בנושא והנחה  את הצוות לתת לאירוע עדיפות עליונה".

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

אולי יעניין אותך גם...

Loading...

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...