שתף

ראש העיר שמואל בוקסר נפגש עם גננות גני הילדים בנס ציונה

08:55 14.04.2019

מה חדש בנס ציונה

ראש העיר שמואל בוקסר נפגש עם גננות גני הילדים, הקשיב לצרכיהן ושיתף אותן על השיפוץ והשדרוג שצפויים להיות בגנים עת תחילת שנת הלימודים הקרובה

 

את המפגש יזם ראש העיר כחלק מתפיסת העולם החינוכית שלו לפיה שירותי החינוך העירוניים מתחילים כבר בגן הילדים.  ראש העיר ברך את הגננות, הודה להן על עבודתן הברוכה וציין כי לתפיסתו, על הרשות לספק את מעטפת הבינוי והתחזוקה, ההצטיידות והעזרים לפדגוגיה מתקדמת, באופן שישרת את התהליך החינוכי בגן בצורה המיטבית.

 

המפגש התנהל כשיח פתוח עם מובילות האשכולות והגננות של כלל גני הילדים – ממלכתי, ממלכתי דתי וחינוך מיוחד, על מנת לשמוע באופן בלתי אמצעי מהן על הצרכים של הגנים, ההתרשמות שלהן, רעיונות לשיפור ועוד.

 

בין הנושאים שעלו במפגש היו שיפוץ ארבעה גני ילדים ורכישת מחשב ומקרן לכל גני החובה עד תחילת שנת הלימודים הקרובה, הקמת צוות באגף שפ"ע לטיפול בתחזוקת הגנים וגיוס מנהלן באגף החינוך, שיפקח על צרכי התחזוקה וההצטיידות במוסדות החינוך בכלל ובגני הילדים בפרט. הגננות העלו נושאים שונים כגון תחלופת הסייעות, שיפוצים בגנים, ניהול כספי ההזנה, טיולים ועוד.

 

עד סוף השנה מתוכנן מפגש דומה נוסף.

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...