שתף

רוצים להנציח את שרה

12:15 21.10.2018

מה חדש בנס ציונה

תושבי נס ציונה ומשפחתה מבקשים רחוב/כיכר על שם השוטרת שרה שוורץ ז"ל

 

בתאריך 11.11.2002 נהרגה השוטרת שרה שוורץ (44) ז"ל.

רוכב אופנוע ממזכרת בתיה, שנסע במהירות מופרזת ועם לוחית רישוי מוסתרת, איבד שליטה ופגע בשוטרת. הרוכב נהרג במקום, השוטרת שרה שוורץ נפצעה באורח קשה מאוד ונפטרה מפצעיה בבית החולים.

 

התאונה התרחשה לאחר שבמשטרה התקבלה הודעה על רוכב אופנוע כבד, שנוסע במהירות מופרזת כשלוחית הרישוי שלו מוסתרת, מכיוון ראשון לציון לנס ציונה. שוטרים ממרחב שפלה יצאו מיד לכביש כדי לאתר את האופנוע.

 

 


שוורץ נפצעה קשה והובהלה לבית החולים, שם נפטרה מפצעיה. הידיעה על מותה של שוורץ גרמה לסערת רגשות בקרב כל העיר נס ציונה, כי שרה היתה "השוטרת של העיר" טיפלה בנועם וברכות שלה בכל אחת ואחד מהתושבים.


שוורץ, שוטרת ותיקה, ששירתה במשך שנים במשטרה, הועלתה לאחר מותה לדרגת רב נגד.
לאחר מותה נאמר שיקראו רחוב על שמה בנס ציונה ועד היום זה עוד לא קרה, בראשון לציון יש "כיכר השוטר" לזיכרה של שרה,  ובמשפחתה קוראים לקרוא על שמה גם בנס ציונה  "מן הראוי שיקראו רחוב או כיכר על שם שרה שוורץ שהגנה בגופה עלינו התושבים, זה המעט שאפשר לעשות עבורה" נאמר.

 

ליאור שרון, חבר משפחה מספר על אישה שהקדישה את רוב זמנה למשטרה ולנס ציונה בפרט. "כל בן אדם היה מכבד אותה, אם זה עציר או אם זה שוטר. חייבים להנציח את זכרה ולהוקיר את מה שהיא עשתה למען עירנו".

 

חובה לציין כי מספר חברי מועצה אמרו כי נושא זה יעלה בישיבות המועצה, אך נכון לעכשיו, שבוע וחצי לפני הבחירות, שום דבר לא התקדם בעניינה. אנחנו נמשיך לעקוב. 

שתף

אולי יעניין אותך גם...

Loading...

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...