שתף

רפיקי, בגין, יהודה, דקסטר ונטלי: אמצו חיה!

16:51 26.08.2018

מה חדש בנס ציונה

לאימוץ: בית-המחסה של 'תנו לחיות לחיות'. ממוקם בכניסה לכפר-רות ובו מחכים כ-200 כלבים וכ-100 חתולים. 03-6241776 (שלוחה 3)

 

והשבוע לאימוץ החמודים האלו:

רפיקי - רפיקי האומלל היה קשור לקרוואן ככלב שמירה. הוא חי בתנאים נוראיים, והצלנו אותו מהמקום בו היה מוחזק, כדי להעניק לו חיים הרבה יותר טובים. כלב מקסים, שברגע שמכיר - מתמכר כל כולו לאהבה. רפיקי בן שנתיים.

 

רפיקי

 

בגין - יושב ומחכה שתגיעו להכיר אותו. בגין המשגע, שהגיע אלינו כבר לפני למעלה מחצי שנה, אחרי שנדרס, כבר מזמן שוקם והחלים, ורק חסר לו בית מדהים. בכלוב הוא ינבח וירחיק, בחוץ הוא יפרח ויקסים. בגין בן שנתיים.

 

בגין

 

יהודה - יהודה הכלבלב הכי מתוק בעולם! הוא נמצא לפני חצי שנה אחרי שנדרס. טופל והחלים ונשאר עם צליעה קלה, שלא מפריעה לו לרוץ או לצאת לטיולים ארוכים, אבל מקשה עליו למצוא הורים מאמצים. מתוק, עדין ומקסים, בן 10 חודשים.

 

יהודהדקסטר - דקסטר הגיע אלינו לאחר שישב בכלוב באחד ההסגרים במרכז הארץ, בלי פרווה בכלל על גופו. היום הוא פרסומת לשמפו לשיער ארוך. כלב מתוק, ידידותי ומקסים, שרוצה כבר לתת לפרווה המפוארת לרוץ בשדות פתוחים. דקסטר בן 4.

 

דקסטר

 

נטלי - נטלי היפהפייה, ננטשה מבית ומצאה עצמה ברחובות העיר טבריה, עור ועצמות, אנמית ואומללה. היא טופלה, החלימה והשמינה, וכעת, המקסימה מחכה לבית מלא באהבה, שיבטיח תמיד לשמור עליה, בטוב וגם ברע. נטלי בת שנתיים.

 

נטלי

 

שתף

אולי יעניין אותך גם...

Loading...

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...