שתף

''רציתי לעשות את הדבר הכי משמעותי שאני יכול''

08:35 24.02.2020

מה חדש בנס ציונה

תעשו הרבה כבוד לפלג אדר מנס ציונה שהפך לקצין לוחם מגבעתי. אדר הודה בין היתר למחנך שלו בבית הספר וויתר על נבחרות ישראל למען הצבא

 

 

פלג אדר, בן 21, מתגורר בנס ציונה, מסיים קק"ץ אחוד בחטיבת גבעתי.

 

פלג התגייס לחטיבת גבעתי גדוד צבר באוגוסט 17. בתיכון פלג היה משחק כדור-יד בנבחרות ישראל והרחיב קולנוע. לאחר מכן החליט לעזוב את התחביב על מנת להתגייס לתפקיד קרבי.


תחילה פלג רצה ללכת לסיירות אך בגלל פציעה שהייתה לו, הגיעה לחטיבת גבעתי. לאחר שהתגייס והגיע לגדוד הוא הסתגל ולאט לאט נכנס לתפקיד, הכיר חברים לחיים והתחבר מאוד לחטיבה: "אני רציתי לעשות את הדבר הכי משמעותי שאני יכול לעשות", הוא מספר.

 

פלג אדר


"יצאתי לקורס מ"כים ומשם הייתי סמל ולאחר מכן יצאתי לקצונה. אלה המפקדים שהשפיעו עלי והביאו אותי לקורס".

 

לפני השירות השפיע עליו מאד המחנך שלו בתיכון. פלג היה עסוק בעיקר באימונים ופחות התחבר למסגר הלימודית והמחנך שלו הגיע אליו הביתה לשכנע אותו ללמוד וללמד אותו, הוא מספר: "בסופו של דבר המחנך שלי עשה לי את החשק לבוא ללמוד ולהשקיע בלימודים ושההשקעה שלי היא גם בשבילו. אם לא המחנך יש מצב שלא הייתי נשאר בתיכון".

 


שכנה של סבתו הייתה ניצולת שואה ובתור ילד הוא היה מגיע לבקר אותה ומביא לה אוכל, יושב איתה ושומע סיפורים מתקופת השואה לכן, השואה עבורו היא משמעותית למרות שאין לו קרובים מהתקופה. פעם ראשונה בתור צוער הוא הגיע ל"יד ושם" ועל כך מספר: "להגיע לשם הייתה חוויה משמעותית מאד יותר מכל חוויה אחרת בקורס, רגע שלא אשכח".

 

כיום מסיים קורס קצינים ומשלים את הבגרויות, מסב גאווה למחנכו וגם להוריו לקראת הסיום.

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...