שתף

שחר רובין הגיש תלונה במשטרה

14:30 26.09.2018

מה חדש בנס ציונה

סגן ראש העיר והמועמד לראשות העיר, שחר רובין, הגיש תלונה במשטרה

 

המועמד לראשות העיר, סגן ראש העיר, שחר רובין, הגיש תלונה במשטרה בגין הסתה, פרסום לשון הרע, פגיעה במערכת הבחירות ושימוש במאגרי מידע. 

 

 

רובין ביקש, בין היתר, ממחלקת הסייבר במשטרה, לבדוק את כל נושא הספאמים והסמסים שנשלחים במהלך מערכת הבחירות.

 

בנוסף, הוא טוען שהשמיצו את שמו הטוב, והתלונן במשטרה על פרסום לשון הרע.

 

תגובת המועמד לראשות העיר שחר רובין: "לאמת יש נטייה להתגלות, וכשמאשימים אנשים - צריך גם להתמודד עם העובדות. אתמול בערב הגשתי תלונה במשטרה, בגין הסתה, פרסום לשון הרע, פגיעה במערכת הבחירות ושימוש במאגרי מידע, ואני מקווה שהמשטרה תפעיל את סמכותה ותחשוף את ההקלטות של המצלמות שנמצאות בסביבת השלטים שהושחתו ותאתר את העבריין ותמצה איתו את הדין. כפי שקראתי לחשיפת הצהרת הון, וסורבתי מסיבות תמוהות, אני קורא עכשיו למשטרה לחשוף את זהות המשחית והישר ינצח!".


ממטה רובין מבקשים להוסיף ולפנות לכל תושבי נס ציונה ולציין כי "מטה המתחרים מעסיק מומחי ספאם והודעות אסמסמים שחלקן עשויות להוות פישינג של נתונים ועברות רבות על חוק הגנת הפרטיות, ואנו מבקשים להפנות לגורמי האכיפה כל עברה שכזו."

 

ממטה בוקסר נמסר בתגובה: "מצער לשמוע שכך נוהג מתמודד לראשות העיר כאשר הוא מבין שהוא נכשל כישלון חרוץ בבחירות. יש לציין כי לאורך כל תקופת הקמפיין אנשי רובין פועלים לילות כימים בהכפשות ודברים שהנייר איננו סובל, כלפי כלל המתמודדים לראשות העיר. למרות כל אלו, שמואל בוקסר הקפיד לאורך כל תקופת הקמפיין שלא להתעסק בהכפשות כלפי אף אחד מהמתמודדים, מתוך הבנה שיש לו עיר לנהל מחר. תושבי נס ציונה הם אנשים חכמים ומבינים זאת היטב, כך גם התומכים המועטים שנותרו לרובין. כל שנותר להם הוא להמשיך ולרוץ לעיתונאים עם סיפורים מצוצים מהאצבע, בתקווה כי אלה יצילו את ספינתם הטובעת ממילא. אנו סומכים על משטרת ישראל שתעשה את עבודתה נאמנה ותמצא כי התלונה היא פרי הזיות וחרדות מפני הכשלון״.

 

 

שתף

אולי יעניין אותך גם...

Loading...

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...