שתף

שחר רובין מגיב לסקרים

09:44 05.10.2018

מה חדש בנס ציונה

 

סגן ראש העיר והמועמד לראשות העיר, שחר רובין, מגיב על תוצאות שני הסקרים שפורסמו בימים האחרונים

 

ימים סוערים עוברים על מערכת הבחירות בנס ציונה. פחות מחודש ליום הבוחר, ושני סקרים שפורסמו ביומיים האחרונים, הוסיפו שמן למדורה, שבוערת גם ככה. אי הסימטריות בתוצאות גורמות לבלבול רב בקרב התושבים.

 

 

סגן ראש העיר והמועמד לראשות העיר, שחר רובין, התייחס לתוצאות ואמר:

"ביום רביעי האחרון פורסם מדגם של פורטל נס ציונה שלי - MYZiona (לחצו על הקישור) והוא מהווה את הסקר/מדגם הרביעי בו אני מנצח.

כמו כן, אמש פורסם סקר נוסף,  ובו הוצגו נתונים אחרים, השונים מכל הסקרים הקודמים שנעשו על-ידי ד"ר מינה צמח ופרופ' יצחק כץ, וכן סקר נוסף, שנערך על-ידי צוות סוקרים מטעמנו.

 

יש לציין כי הסקר כולל 300 משתתפים, ובעיקר, טלפונים נייחים (של בית) ומשכך הוא אינו מציג כראוי את קהל הצעירים, וכוחי חזק הרבה יותר מהנתון המשתקף בסקר, לדבריו.

אכן, קהל הצעירים והזוגות הצעירים, שצועד איתי כבר שנים רבות, בתוקף היותי מחזיק תיק הצעירים בשלושת הקדנציות האחרונות, אינו מתבטא כראוי בסקר.

 

אך כפי שאיני מתבשם מכל הסקרים שמנבאים לי ניצחון בסיבוב הראשון, מאידך, איני חושש מסקרים שמנבאים תוצאות אחרות, וראוי ללמוד את הנתונים להסיק את המסקנות ולהמשיך קדימה בעוז, נחושים יותר ומדוייקים יותר.

אין לי ספק כי ננצח.

אני מכיר את תושבי נס ציונה. מזה שני עשורים אני פועל למענם, חי אותם ונושם את העיר, על יתרונותיה וחסרונותיה. איני יודע מי הם אותם אלה העונים לסקרים, אבל אני יודע בוודאות מי הם האנשים ברחוב ומה הם חושבים ורוצים.

תושבי נס ציונה מבינים כי ראש העיר הבא חייב להיות האדם בעל הנסיון המוניציפלי-עירוני הגדול ביותר.

 

תושבי נס ציונה רוצים אדם שיעבוד למענם יום ולילה ויהיה נטול אינטרסים הרואה אך ורק את טובת העיר לנגד עיניו.

בניתי, ביחד עם ראש העיר הנוכחי, יוסי שבו, את כל התוכניות של העיר, עברתי את כל התפקידים, כיהנתי בכל הוועדות, אני מכיר כל עובד וכל מחלקה, ואני בטוח שאתם תעניקו לי את הכוח לשרת אתכם כראש העיר בשנים הבאות.

זה לא יהיה קל ולא יהיה פשוט, אבל ביחד אנחנו ננצח ונשמור על העיר שלנו ועל צביונה למען העתיד ולמען עתיד ילדינו." מסכם רובין.

שתף

אולי יעניין אותך גם...

Loading...

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...