שתף

שחר רובין מציג את הנבחרת שלו

12:38 31.08.2018

מה חדש בנס ציונה

 

היום הציג, לראשונה, המתמודד לראשות העיר, שחר רובין, את הרשימה שלו למועצת העיר

 

"אני גאה להציג לכם את הנבחרת שתוביל את נס ציונה בשנים הבאות. נבחרת מנצחת שעובדת מהלב ותתן לכם את הלב." מתגאה רובין ומוסיף "אני איש של אנשים, אני איש של עשייה שחי ונושם את השטח ומאמין שאני, הנבחרת שלי, חברי המועצה ואתם- כלל תושבי העיר- כולנו גוף אחד. כולנו מערכת אחת שרוצה ליצור פה מרקם חיים קהילתי, מחוייב לאזרח, מקצועי ומשתף. כולנו רוצים עיר מכוונת תושב, עיר איכותית ומתפתחת, אך כזו שלא מאבדת את צביונה המיוחד."

 

 

לרובין חשוב להדגיש כי "מנהיג חייב לחשוב קדימה וחייב להיות מסוגל להוביל תהליכים ארוכי טווח שחלקם לוקחים לא מעט שנים."

 

"ראש עיר אינו איש עסקים החושב רק על השורה האחרונה." הוא טוען "ראש עיר צריך להוביל בשיקול דעת ובתכנון תקציבי מדוייק את העיר קדימה ולפתח אותה, אבל ראש עיר גם חייב לראות את התמונה המלאה ולזכור שבסופו של יום מדובר על אנשים, על ילדים, על משפחות, על מבוגרים, גימלאים וקשישים. הוא חייב להיות מחובר אליהם ולתחושותיהם והוא חייב להבין שבסופו של יום הוא בא לעבוד בשבילם. מערכת בחירות עשויה לפגוע במרקם הקהילתי והחם של העיר, היא עלולה ללבות שנאה וליצור קבוצות הנלחמות אלה באלה ומנהיג אמיתי צריך לדעת להתעלות מעל הרגשות המבעבעים ולהבין שבסופו של יום הוא יהיה ראש העיר של כולם!!!"

 

רובין פונה אל ציבור הבוחרים: "ב-30.10 תצאו לבחור במי אתם נותנים את אמונכם. אני אוהב כל אחת ואחד מכם ויודע שאתם מבינים שטוב לגור בנס ציונה ומאמין שתבחרו בהמשך העשייה, תבחרו בדרך שהפכה את העיר למה שהיא. עברתי את כל התחנות בדרך, את רוב חיי הבוגרים הקדשתי לעשייה הציבורית ועכשיו הגיע העת להמשיך אל השלב הבא ולהמשיך את העשייה הברוכה שהתחיל יוסי שבו ולהתאים אותה לעידן החדש ולשנים הבאות."

 

הוא מסכם ומצהיר: "אני מתכוון לנהל את העיר בדרך חדשה, צעירה, רעננה, משתפת וקשובה וביום הבוחר בטוח כי תבחרו בי עם הראש ותעניקו לסיעתי את הלב. שלכם ולמענכם, שחר רובין. ראש העיר של כולם!"

 

שתף

אולי יעניין אותך גם...

Loading...

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...