שתף

שיבוצים בגני הילדים בנס ציונה

07:05 28.06.2019

מה חדש בנס ציונה

כל מה שרציתם לדעת על שיבוצים לגני בילדים בנס ציונה

 

עיריית נס ציונה הקדימה השנה את פרסום השיבוצים לגני הילדים והחל מתאריך 27.6.19. ניתן לראות את השיבוצים באתר העירייה.
פרסום השיבוצים הוא למעשה סיומו של תהליך ארוך, שהתחיל כבר בחודש ינואר השנה עם הרישום לגנים, ונמשך לאורך מספר חודשים שבמהלכם מתבצע מיפוי מספרי הילדים בעיר בכלל ובכל אזור רישום בפרט, פילוח מספרי ילדים לפי השכבות השונות, סיום תהליכי אישור של ילדים שנשארים שנה נוספת בגן, כאלה שעוברים למסגרות של החינוך המיוחד ועוד.

 


כל אלה משפיעים באופן ישיר על השיבוץ עצמו. במסגרת השיבוץ יש תמיד קדימות לילדים הבוגרים יותר (ילדים שנשארים שנה נוספת בגן, ילדי חובה) ורק אח"כ משובצים הילדים הצעירים יותר.

 גני העירייה, כמו גם רוב הגנים של משרד החינוך, מאכלסים בדרך כלל שתי שכבות גיל: גילאי 3-4 בגני הטרום טרום וגילאי 4-5 בגני החובה.
השיבוץ של ילדי גיל 4 (שנתון 2015) נעשה בהתאם למקום פנוי בגני החובה, ולכן התאריך שבו "נחתך" השנתון משתנה מאזור רישום אחד לאחר.השיבוצים לגנים נעשים על פי הקריטריונים שפורסמו בחוברת הרישום והם כוללים: רישום במועד, אזור הרישום של הילד, גיל הילד (קדימות לבוגר), זרם חינוכי (ממלכתי או ממלכתי דתי), בקשות איחוד אחים, איזון מגדרי , איזון בין שנתונים, שיקולים פדגוגיים וצרכים מיוחדים.על מנת לשפר את השירות ולתת לכל אחד ואחת את היחס המיטבי - השנה לראשונה יפתח מוקד ערעורים בנושא שיבוצי גני הילדים באגף החינוך.
מטרת מוקד הערעורים - לתת מענה להורים אשר מבקשים בנוסף להגשת הערעור גם פגישה עם נציגת מחלקת גני ילדים (במקרים חריגים ואישיים).
קיום פגישה במוקד הערעורים לא מחליף את הגשת הערעור – יש להגיש ערעור באתר או ע"י מסירת מכתב בתיבת הערעורים שבאגף החינוך.

 

קביעת פגישה במוקד הערעורים תתבצע באמצעות מוקד תאום תורים בלבד בטלפון 03-9277321, ניתן לקבוע פגישה החל מיום ראשון 30/6. במוקד הטלפוני גם תינתן עזרה למי שאינו נגיש לאינטרנט, לבדיקת תוצאת השיבוץ והגשת ערעור דרך האתר. חשוב להדגיש, שהדיון בכלל הערעורים יעשה לאחר קבלת כלל בקשות הערעור וההחלטות יתקבלו בהתאם למקום פנוי ונסיבות הערעור.

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...