שתף

שינוי במתווה החינוך בנס ציונה

15:43 16.10.2020

מה חדש בנס ציונה

ראש העיר בהתייעצות עם ועד ההורים העירוני החליטו על שינוי במתווה הגנים, בניגוד למתווה משרד החינוך

 

ראש העיר בהתייעצות עם  ועד ההורים העירוני החליט:  גני עיריית נס ציונה יופעלו בשבועיים הקרובים במתווה של 5 ימים וזאת לצמצום חשיפת הדבקה  של  הילדים, הצוות והפעלה רציפה של הגן בימי א-ה

 

בהערכת מצב שנערכה היום בצהריים של ראש העיר, מנכ"לית העירייה מנהלת אגף החינוך מנהלת מח גני ילדים  וועד הורי גני הילדים העירוני (כפיר ורעות)  הוחלט כי בניגוד למתווה משרד החינוך שהורה על הפעלת הגן 6 ימים תוך שימוש בכוח אדם משלים ואם אין סגירת הגן ביום החופשי של הגננת הגנים בנס ציונה יופעלו 5 ימים א'- ה' בלבד, וזאת לשבועיים הקרובים. השיקולים למהלך זה הם:

 

* יש למקד מאמץ בהפעלת הגן בימי העבודה, ולצמצם כמה שניתן צורך בהחלפות וכוח אדם משלים שנדרש לכל יום הפעלה, ומכאן חשיפה למקרי הדבקה.
* משרד החינוך מגביל כל גננת מחליפה ל3 גנים בלבד אך לא מספק גננות משלימות נוספות. מכאן ש6 ימי פעילות יביאו לסגירה של חלק מהגנים באמצע השבוע לפי היום החופשי של הגננת.
* נכון יותר למקד את כוח האדם הקיים לפי קפסולות קבועות לימי העבודה, ולהמנע ככל הניתן מסגירת גנים בשל העדר כוח אדם שנפרש על כל השבוע.
* במתווה זה העירייה תפעיל את הגן גם ביום החופשי של הגננת (אם משרד החינוך לא יספק גננת משלימה) עי סייעות הגן.
* גני חינוך מיוחד ימשיכו במתכונת הפעילות הרגילה - 6 ימים.

היות ועד לשעה זו טרם התקבל מתווה אורחות החיים בגן של משרד החינוך, אנו מעדכנים על המתווה העירוני הכללי אך  פרטים נוספים ימסרו ביום ראשון. 

 

שבת שלום והמון בריאות לכולם.

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...