שתף

שיקלי מצטרף לעמוס לוגסי

08:48 28.08.2018

מה חדש בנס ציונה

הסחף נמשך -  עורך הדין ניצן שיקלי מצטרף לסיעת " קול נס ציונה " בראשות עמוס לוגסי, המועמד  לראשות העיר

 

עמוס לוגסי לא עוצר.
כשבוע לאחר הצטרפותה של חברת מועצת העיר ציפי זילברמן, הודיע היום המועמד לראשות העיר, חבר המועצה ויו"ר ועדת המשנה לתכנון ובנייה בעשר השנים האחרונות עמוס לוגסי, כי עורך הדין ניצן שיקלי מצטרף לסיעת "קול נס ציונה " שבראשותו למועצת העיר וישובץ ברשימה במקום השלישי. 

 עורך הדין ניצן שיקלי, 39, נולד וגדל בנס ציונה, בעל משרד עורכי דין המתמחה בדיני משפחה, פעיל חברתי ודמות מוכרת בעיר. ניצן מתנדב בארגון שי"ל (שירות יעוץ לאזרח) מזה כ- 6 שנים ומכהן כיועץ המשפטי של קבוצת הכדור-יד א.כ. נס ציונה וחבר הנהלה מזה כ- 5 שנים. לצד פעילותו ההתנדבותית ניצן שחקן פעיל במועדון ב 30 השנים האחרונות. במקביל, נותן ניצן שירותים ללשכת הסיוע המשפטי, בעל תואר ראשון במשפטים מהמכללה למנהל, לקראת סיום תואר שני בפילוסופיה באוניברסיטת בר אילן. נשוי לנטלי ואב טרי לבתו ליב. ניצן בנו של שמעון שיקלי, דמות ציבורית מוכרת, וחבר מועצת העיר לשעבר.

 

המועמד  לראשות העיר עמוס לוגסי אמר לפורטל נס ציונה שלי כי " סחף התומכים והמצטרפים אלינו נמשך. אני מכיר את ניצן שנים רבות וגאה על כך שהוא איתנו. ניצן הוא שותף לדרך, מנהיג צעיר שגדל בנס ציונה, צמח בה ומייצג נאמנה את הדור הצעיר. בעשור האחרון סייע ניצן בהתנדבות לתושבים רבים והשתלבותו במקום ריאלי ברשימה שלנו מחזקת את הגיוון הייצוגי לכלל אוכלוסיות העיר ומעבירה מסר חשוב לצעירים ולמשפחות הצעירות - יש מי שייצג אתכם במועצת העיר. "

 

ניצן שיקלי אמר : " אני מודה לעמוס לוגסי על האמון. יש לנו המון מן המשותף, שנינו צמחנו מתחום הספורט והחיבור בינינו החל לפני שנים במסגרת פעילות ציבורית משותפת. אני סמוך ובטוח שעמוס לוגסי הוא המועמד המתאים והמנוסה ביותר, ושנס ציונה בראשותו תמשיך להתפתח. אני מתכוון לסייע לעמוס מתוך מועצת העיר כדי לממש את תכניותיו הרבות בין היתר בספורט ובחינוך, ובפרט תכנית לוגסי לדיור בר השגה, שהיא בשורה משמעותית לזוגות הצעירים בעיר. בכוונתי לשמש קול ברור עבור הצעירים והמשפחות הצעירות בעיר ולייצגם נאמנה במועצת העיר. "

שתף

אולי יעניין אותך גם...

Loading...

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...