שתף

תוכנית לוגסי : דיור בר השגה לזוגות צעירים

11:24 08.10.2018

מה חדש בנס ציונה

חבר המועצה עמוס לוגסי מסביר מהי התכנית שתעזור לזוגות הצעירים לקנות בית בנס ציונה

 

'תוכנית לוגסי לדיור בר השגה' לזוגות צעירים הינה תוכנית מהפכנית ופורצת דרך שתאפשר לצעירי נס ציונה לרכוש דירה בעיר. התוכנית עיקרה מתן אישור לכל פרויקט - תוספת של 30% יחידות דיור מהתכנון המקורי, כאשר תוספת הדירות הללו תהא מיועדת לזוגות צעירים תושבי נס ציונה וישווקו במחיר קבוע למ"ר שיהיה נמוך מ "מחיר למשתכן".

 

יתרונה של התכנית – יוצרת מצב של win-win לכולם. הזוגות הצעירים בנס ציונה יוכלו לרכוש דירה במחיר אטרקטיבי, היזם יקבל תוספת של יחידות דיור מעבר למה שתוכנן כך שתהיה לו הכנסה כספית נוספת וכתושבי העיר נזכה להשאיר את הילדים והנכדים שלנו בעיר.

 

 

'תוכנית שכירות לטווח ארוך': לוגסי מציג תוכנית נוספת לזוגות צעירים שידם אינה משגת לרכוש דירה במסגרת תוכנית לוגסי או במסגרת המחיר למשתכן:   תוכנית  'שכירות לטווח ארוך: שעיקרה בניית דירות מותאמות לזוגות צעירים וסטודנטים, בשטחי פארק המדע למטרת שכירות בלבד לטווח ארוך של שנים רבות ובמחירים מפוקחים.

 

לוגסי, המכהן מזה 10 שנים כיו"ר ועדת משנה לתכנון ובניה בעירייה ,ומי שמכיר ומלווה את נושא תכנון ובניה בעיר מקרוב מצהיר כי הסיעה בראשותו חרטה על דגלה את נושא דיור בר השגה לזוגות צעירים.

לוגסי: "מחירי הדיור הרקיעו שחקים, זוג צעיר היום בנס ציונה, ללא תמיכה כלכלית חיצונית, יכול רק לחלום על רכישת דירה. אנחנו חייבים לפעול כדי שהחלומות יהפכו למציאות".

שתף

אולי יעניין אותך גם...

Loading...

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...