שתף

תעודת הוקרה לחנה ורשביאק

10:24 13.12.2018

מה חדש בנס ציונה

תעשו הרבה  כבוד והערכה לחנה ורשביאק שזכתה במגן "שר העבודה והרווחה" והתקבלה בברכה בלשכת ראש העיר


ב-27 בנובמבר 2018 התקיים קיבלו 12 מתנדבים ועמותות את "מגן שר העבודה והרווחה" על הצטיינות בפעילותם ההתנדבותית למען הקהילה. המגן הוענק על ידי שר העבודה והרווחה חיים כץ בטקס שהתקיים בכנסת במעמד יו"ר הכנסת, יולי אדלשטיין. המתנדבים המצטיינים נבחרו מתוך 148 מועמדים שמקדישים זמן רב ופועלים במסירות והתמדה בסיוע לקשישים, ניצולי שואה, אנשים עם מוגבלויות, ילדים ונוער בסיכון ועוד.

 

ראש העיר שמואל בוקסר עם חנה ורשביאק ובעלה צביקה


חנה ורשביאק, רכזת המתנדבים בנס ציונה קיבלה את "מגן שר הרווחה". חנה מתנדבת מזה כשבע שנים. במשך חייה הייתה פעילה בתחום החינוך ולאחר פרישתה לגמלאות הצטרפה ל"פורום גבעת הכרכור" על מנת לשמר את הגבעות לדורות הבאים. חנה מנהלת ומרכזת את עמותת "ידיד לחינוך", המרכזת את התנדבותם של הגמלאים במוסדות החינוך בעיר והגדילה משמעותית את מספר המתנדבים בעמותה.


ראש העיר שמואל בוקסר,  שלו היכרות רבת שנים עם חנה ועם צביקה בעלה, הזמין את חנה אליו ללשכה ביום שני שעבר ובירך אותה על זכייתה ב"מגן שר העבודה והרווחה". במפגש צוינו שיתופי הפעולה הפוריים בין אגף הרווחה, המדור להתנדבות, אגף החינוך ועמותת ידיד לחינוך בעיר.

 

להלן מכתב הערכה שמסר לה במעמד זה:


"לכבוד

חנה ורשביאק

יו"ר עמותת ידיד לחינוך נס ציונה


חנה היקרה,

ברכות על זכייתך במגן שר הרווחה והשירותים החברתיים למתנדבים מצטיינים.

ברצוני לברכך אישית על תרומתך רבת השנים לעירנו, הן בתחום איכות הסביבה והן כמובילת עמותת ידיד לחינוך בנס ציונה.

בדרכך המקצועית והאנושית, הצלחת להגדיל משמעותית את שורות מתנדבי "ידיד לחינוך" במסגרת בתי הספר, ולהרחיב את פעילותם לכלל בתי הספר היסודיים ולבתי הספר העל יסודיים. אין ספק שבנוכחותכם ובפעילותכם למען התלמידים, אתם מהווים ערך מוסף משמעותי לחינוך הפורמאלי הניתן במסגרת יום הלימודים.

ברצוני להודות לך על הנתינה, המקצועיות, המסירות והרגישות לצורכי המתנדבים. כל אלה מגבירים בקרב המתנדבים את תחושת השייכות והמחויבות לארגון, והם כמובן משפיעים לטובה על התלמידים, שהופכים לאנשים טובים יותר כבוגרים.

אני מאחל לך המשך עשייה ברוכה ומשמעותית בקהילה, רוב בריאות והנאה.

יישר כח

שמואל בוקסר

ראש העיר"

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

אולי יעניין אותך גם...

Loading...

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...