שתף

"הליכוד, השרה שקד ושר החינוך בנט תומכים ברשימה, צריך יותר מזה?"

12:11 12.09.2018

מה חדש בנס ציונה

בחמש השנים האחרונות, היה יצחק כהן אחד מחברי מועצת העיר הפעילים ביותר למען הציבור שבחר בו.
עכשיו, לקראת קדנציה נוספת של עשייה, הוא מצרף אליו מכפיל כח משמעותי, בדמותו של פעיל הליכוד אלי קעטבי – ויחד הם מתכוונים לרתום את שרי הליכוד והבית היהודי לטובת נס ציונה.

 

את הפעילות הענפה של חבר מועצת העיר, יצחק כהן, נראה שאין צורך להציג: 
מגוון רחב מאוד של הרצאות, אירועי יום ירושלים ויום העצמאות, ערבי סליחות ותרבות ומספר רב של הפקות נוספות, הן רק חלק קטן מיוזמות שהגיע לידי ביצוע בזכות פועלו ופעלתנותו הרבה של כהן.
לפעילויות אלו, יש להוסיף את התמיכה הרבה והייסוד של עשרות שיעורי תורה, סדנאות, שיעורי ציונות והכרת הארץ – "קום והתהלך בארץ" ועוד אשר התחילו ביוזמתו של כהן, אשר מחזיק בתיק "מורשת ישראל" בקדנציה האחרונה.
עתה חבר כהן לאלי קעטבי, ויחד הם החליטו לרוץ ברשימה משותפת של הבית היהודי והליכוד.

 

ראש הממשלה, מר בנימין נתניהו, לוחץ את ידו של אלי קעטבי


לריצה ברשימה כזו יתרונות עצומים בכך שלמעשה, כנציגיהן של מפלגת השלטון ואחת המפלגות החזקות ביותר בממשלה, חלק גדול ממשרדי הממשלה והשרים קשובים לפניותיהם. במישור המוניציפלי, יש לכך ערך רב.
לא בכדי הצליח כהן להביא לעיר תקציבים ממשרד החינוך, עבור בתי הספר בעיר, בדגש על פרוייקטים של העמקת התרבות היהודית ומורשת ישראל.
קשר זה אל משרדי הממשלה והשרים הינו נחלתו גם של נציג הליכוד ברשימה, אלי קעטבי.
קעטבי, אשר בעבר ניהל את קבוצת הספורט של "בן צבי" ואף כיהן כחבר הנהלה בעירוני נס ציונה הוא פעיל מוכר וידוע בעיר, אשר עוסק רבות בסיוע לנזקקים, קשישים וחולים.


אחת מההצלחות הגדולות שמסמן קעטבי בפעילותו הציבורית הינה הסיוע שקידם בהבאת תמיכות  מיוחדות לטובת ביה"ס הממ"ד חב"ד נס ציונה, תמיכות אשר סייעו בין היתר עבור שיפור מערכי הלימודים ושדרוג התנאים הפיזיים במרחב בית הספר.
נוסף על אחריותו בתחום מורשת ישראל, מכהן יצחק כהן כיו"ר ועדת הנחות במיסים, אחת הועדות הנסתרות יותר מעיניי הציבור, אך אולי מהעסוקות ביותר בעירייה.

 

המועמד למועצה מטעם הבית היהודי, יצחק כהן (במרכז) בתמונה משותפת עם שרת המשפטים, הגב' איילת שקד ושר החינוך, מר נפתלי בנט

 


כיו"ר ועדה מקצועית זו, המשותפת לאנשי המקצוע יחד עם נציגי הציבור ונבחריו זכה כהן לסייע לתושבים רבים מאוד בעיר, תוך ניצול הרקע והניסיון הפיננסי שלו.
עתה מבקשים כהן וקעטבי להמשיך ולהעניק לתושבי נס ציונה מניסיונם הציבורי ומהקשרים הרבים שיש להם במסדרונות הממשלה ולהמשיך בתנופת העשייה כפי שהיה במשך חמש השנים האחרונות.
אם תשאלו אותם למה דווקא הבית היהודי-ליכוד, הם יענו - "ראש הממשלה נתניהו ושר החינוך בנט תומכים ברשימה, צריך יותר מזה?"

 

 

שתף

אולי יעניין אותך גם...

Loading...

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...