שתף

הפעילים המצטיינים המחוזיים מנס-ציונה

18:16 05.02.2020

מה חדש בנס ציונה

 

טקס הענקת אות הפעיל המצטיין במחוז מרכז: תעודת הערכה והוקרה לשירה שלו ולירן פינרוב

 

שירה שלו תלמידת כיתה י"ב בקרית החינוך 'גולדה מאיר', פעילה ב'כנפיים של קרמבו' מזה כ-4 שנים, בהן היא שימשה במגוון תפקידים: כחונכת - תפקיד הדורש ללוות ולהנגיש את הפעילויות המתוכננות לצרכיו האישיים של צעיר עם צרכים מיוחדים, בשעות הפעילות בסניף. תפקיד זה דורש יצירתיות רבה והרבה סבלנות והכלה בהם שירה הצטיינה. בשנתיים האחרונות, שימשה שירה כמדריכה בתנועה, תפקיד בעל חשיבות רבה שדרש ממנה לשמש דוגמא לחניכיה, לבנות פעולות וללוות את החונכים במפגש עם הנוער בעל הצרכים המיוחדים. בנוסף, כמדריכה עבדה בצוות הדרכה ולקחה חלק בצוות המנהל של הסניף לשירה מהוה חלק בלתי נפרד מניהולו השוטף של הסניף ומהווה דוגמא לסובבים אותה.

 

שירה שלו בטקס הענקת התעודות אמש. צילום: שלומי אמסלם

 

כמו כן, שירה מתנדבת במהלך השנה בפרלמנט הנוער, בו היא מקדמת את יוזמותיה ומבצעת את תפקידה כנציגת הנוער בעיר. שירה מראה מחויבות רבה למועצה ולתפקיד, משרה אווירה חיובית וטובה במועצה, יוזמת ותורמת מאד מזמנה וכישוריה. שירה מקדמת את נושא הנגישות ומעלה על סדר היום את נושא השילוב, ההנגשה והצרכים המיוחדים, זאת כנציגת התנועה במועצה.

 

שירה שלו בטקס הענקת התעודות אמש. צילום: שלומי אמסלם

 

לירן פינרוב תלמיד כיתה י"ב. פעיל בגרעין הדרומי בהנהגת של"ח, מחוז מרכז. החל את דרכו כמש"צ באשכול ביה"ס "גולדה מאיר", הדריך וניהל את גיחות ביה"ס.

 

לירן פינרוב בטקס הענקת התעודות אמש. צילום: שלומי אמסלם

 

לירן עבר את כל מסלול ההכשרה של מש"צ מקורס בסיסי, למתקדם, קורס סיו"ן והישרדות. לירן הדריך בחופשות את קורסי ההכשרה- קורס בסיסי ומתקדם. במסגרת הגרעין, לירן הוא המניע את חברי הגרעין , מתווה חזון לחניכים ודואג לביצועו , הלכה למעשה . לירן מקדם פרויקטים רבים לשיפור פני החברה בישראל במגוון רחב של תחומים, כדוגמת: תחום קידום תרומות איברים, עזרה למשפחות נזקקות ולחולי סרטן.

 

לירן פינרוב בטקס הענקת התעודות אמש. צילום: שלומי אמסלם

 

טקס הענקת אות הפעיל המצטיין במחוז מרכז

57 תלמידים מ-50 רשויות ברחבי המחוז קיבלו אות הערכה והוקרה לפעיל מצטיין מחוזי. כמדי שנה מינהל חברה ונוער - מחוז מרכז במשרד החינוך, מקיים טקס פעיל מצטיין מחוזי לנוער מתנדב מצטיין בתחומי הפעילות השונים – מעורבות חברתית, בקהילה, במתנ"ס ובבתי הספר.


בטקס שהתקיים אמש (שלישי), במועצה האזורית ברנר, קיבלו 56 בני נוער מצטיינים תעודת הוקרה על הצטיינות בפעילות חברתית. הזוכים באות ההצטיינות הינם קומץ שנבחר בקפידה מתוך כמות רבה של בני נוער מתנדבים וכיתות מתנדבות במחוז מרכז. באירוע נכחו מפקחים, מנהלי בתי ספר, מנהלי מחלקות חינוך וראשי רשויות. (פירוט שמות המצטיינים והרשויות בקובץ נפרד).


מנהלת המחוז עמליה חיימוביץ: "מסורת הענקת אות 'הפעיל המצטיין' ע"י מינהל חברה ונוער במחוז מרכז היא ביטוי לחשיבות הרבה שרואה המחוז והמשרד בעידוד בני הנוער להתנדבות ולמעורבות חברתית. התלמידים המצטיינים במעורבות חברתית אינם רואים בהתנדבות משימה שעליהם להשלים כחובת לימודים אלא דרך חיים של נתינה ותרומה לחברה. כאשר לא אחת נשמעת ביקורת על "דור המסכים" אני מסתכלת על בני הנוער שאנו מוקירים היום ומתמלאת אופטימיות."
ויקי ניצן מנהלת חברה ונוער מחוז מרכז: "הדרך אותה עברתם, פעילים יקרים, היא דוגמא ומופת ליישום, הלכה למעשה, של הערכים: אחריות, נתינה לזולת, מסירות ,ואכפתיות. כל אלה -ערכים בוני חברה איכותית- שלכל אחד מכם חלק בבניינה. יישר כח לכל אחד ואחת מכם על כך. אני מברכת אתכם על הנתינה שלכם וכולנו כאן הערב נוקיר נתינה זו."


את המעמד כיבדו בנוכחותם מספר ראשי ערים ומועצות: ראש המועצה ברנר, דורון שידלוב, ראש הרשות בית דגן אלי דדון, ראשת המועצה גזר רותם ידלין, ראש המועצה חבל יבנה משה ליבר, ראש המועצה האזורית נחל שורק אלי אסקוזידו, ראשת העיר יהוד מונוסון יעלה מקליס, ראש המועצה אורנית ניר ברטל, ראש המועצה אלקנה אסף מינר, מנכל המועצה קדומים אלי בדיחי, משנה לראש המועצה בשהם חני קרס, ראש המועצה זמרתמים יאסין, ראש עיריית קלנסוואה אלשיח' עבד אלבאסט סלאמה, ראש עיריית טייבה עו"ד שועאע מנסור, ראש עיריית טירה עו"ד מאמון עבד אלחי, ראש המועצה המקומית ג'לג'וליה דארויש ראבי, ראש המועצה המקומית כפר ברא מחמוד עאסי, ראש המועצה בני עייש אריה גארלה, ראש המועצה קרית עקרון חובב צברי, ראש המועצה גדרה יואל גמליאל, מחזיקת תיק הנוער וחברת המועצה בגדרה: גלי אפטר-אילון, מחזיק תיק הנוער והתרבות בחבל מודיעין: אבנר זכריה, חברת מועצת העיר ומחזיקת תיק החינוך הבלתי פורמלי בהוד השרון: עו"ד כנרת כהן. ראש מועצת אליכין עזורי שרוני, ראש מועצת כוכב יאיר יובל ארד, ראש מועצת מזכרת בתיה גבי גאון, ראש מועצת פרדסיה טל גורקי.

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...