שתף

ראש העיר שמואל בוקסר בעדכון מיוחד לתושבים

15:01 14.05.2020

מה חדש בנס ציונה

שכונת ארגמן, הספרייה העירונית, בניית אגף בעירייה ובתי הספר. ראש העיר שמואל בוקסר בעדכון מיוחד לתושבים

 

ראש העיר שמואל בוקסר מעדכן בנוגע למספר נושאים מהתקופה האחרונה. 

 

 

 

שכונת ארגמן:


השבוע התחייבתי לתושבים, שיסודר דק העץ שבפארק. הגיעו אנשי מקצוע לבדוק ולתקן, מסתבר שהדק נבנה באופן לא תקין והקרשים שמתחתיו רקובים לחלוטין. קיימת האפשרות להסירו באופן מוחלט ולהמשיך את שביל הבטון, אך העדפתי לקבל הצעות לריצוף שביל מעוצב עם אבנים משתלבות שישמור על המראה הטבעי. אנו נבצע את השיפוץ במהירות האפשרית.


הצללות בתי ספר:

סיימנו התקנת הצללות בבתי הספר, למעט ב׳בינתחומי הדר׳ וב׳שיבולים׳ שהתעכבו בגלל העדר גישה למנוף התקנת ההצללה. ניסינו למצוא דרך להיכנס למגרש הפנימי, אך הצבת האיסכורית, הגדר התוחמת את איזור עבודת בניית הקירוי, מנעה את הגישה. לבסוף נמצא הפתרון וההתקנה תבוצע בתחילת השבוע הבא.


בשעה טובה, פתיחת הספרייה העירונית:

שעות הפתיחה פורסמו והספרייה מאפשרת בנוסף גם הזמנת ספרים טלפונית ואיסופם ללא המתנה בתור. לאזרחים הוותיקים הוקצו שעות נפרדות והוצבה עמדת חיטוי לספרים החוזרים.


עדכון בעירייה:

עובדי אגף הרווחה והשירותים החברתיים קיבלו השבוע את הבשורה שאנחנו מתחילים בהכנות לקראת בניית אגף חדש, אגף שיכבד את העובדים ויותר מכך, את הבאים.
מיום א׳ הקרוב תחזור העירייה לקבל קהל. ההנחיות המעודכנות באתר העירוני.


ולסיכום- עוד משהו טוב מהשבוע שחלף:

בבית הספר ׳פארק המדע׳ הקירות הלבנים והחללים הערומים עברו השבוע מהפך של ממש- עכשיו יהיה לתלמידים מרחב פנאי ולימודים מזמין ונעים לשהייה.

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...